Vítáme tě mezi námi v D&A.

Nezapomenutelné zážitky za volantem už máš téměř na dosah. Co se teď bude dít a jaké další kroky jsou potřeba? Vše se dočteš níže.
1. Ptej se na cokoliv.

Pokud máš jakýkoliv dotaz, neváhej nám napsat klasickou SMS, nebo volej na naše čísla:+420 724 298 459 (Ondřej) nebo +420 606 540 847 (Lukáš). Pokaždé se podepiš a jako úvod zprávy uveď konkrétní D&A akci, které se chceš účastnit.

2. Rezervace zahraniční akce

Rezervaci akceptujeme jako závaznou až po připsání zálohy na náš účet:  43-9438650287/0100. 

Pošli 2000,- /os. jako zálohu a do předmětu platby napiš akci, na kterou peníze zasíláš a celé své jméno. Pokud ti to pomůže, naskenuj QR kod a uprav si ho na tvou vybranou akci, částku, doplň jméno, pošli a máš hotovo.

Zbylou část platby je potřeba uhradit nejpozději dva měsíce před odjezdem.

3. Omezený počet vozů

Letos jsme omezili počet osob a vozů na akcích, takže s rezervací a odesláním platby neotálej.

4. Komunikace ve vozech

Do každého vozu máme vysílačku, harmonogram a seznam tras, které si nahraješ do mobilu.

5. Koordinace a komunikace

Přibližně 2-3 měsíce před akcí vytvoříme skupinu na FB messengeru, kam přidáváme kompletní informace. Každý se může dopředu seznámit s detaily a po celou akci je to náš hlavní komunikační kanál. Před první výjezdem si řekneme ty nejzákladnější pravidla našeho stylu jízdy. Každému z vás přidělíme vysílačku, která nám bude pomáhat v komunikaci během jízdy.

6. Vrácení peněz a platby.

Pokud chce jezdec opravdu vyrazit, potřebujeme mít zaplacenou tuzemskou akci nejpozději dva měsíce před jejím začátkem.  To z toho důvodu, abychom měli co nejvíce času na precizní přípravu akce a mohli uhradit zálohy na ubytování.

Pokud se akce nemůžeš zúčastnit (z osobních a nebo například technických důvodů – nepojízdné auto atp.) a dáš nám vědět více než 60 dnů před plánovaným odjezdem, vracíme ti 100% peněz. Při oznámení storna 60-30 dní před plánovanou akcí je vráceno 50%, pokud nenajdeme náhradu. Při pozdějším zrušení propadá 100% poplatku, pokud nenajdeme náhradu.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Důvodem jsou vysoké náklady na zahraniční ubytování, které musíme nejpozději 2měs před akcí rezervovat a hradit.

7. Co není zahrnuto v ceně?

V ceně nejsou zahrnuté poplatky, jako například „vzdušné“ na horách, dálniční poplatky, vjezdy do průsmyků a další. Většinou se jedná o zanedbatelné částky a všechny je před akcí konkrétně vyčíslíme, ať se na ně můžeš případně připravit.

Těšíme se na tebe.

Tým D&A, Ondra a Lukáš

Na co se můžeš TĚŠIT?

Ty Nejlepší trasy

Ty jen jedeš, užíváš si každou zatáčku a o nic se nestaráš. My pro tebe připravíme ty nejlepší trasy na každý den a nahrajeme ti je do mobilu. Všichni jedeme podle stejné aplikace a tak se nikdo neztratí a každý ví co ho čeká.

Tvoje vlastní tempo

Nikdo na tebe nebude tlačit. Pojedeš tempo na které se cítíš. Bezpečnost na prvním místě. Pořadí vozů podle toho přizpůsobíme, aby si to každý užil na MAX a nikdo nikoho nebrzdil.

Vysílačka v každém voze

Pro každý vůz máme vysílačku, aby se celá skupina pohybovala rovnoměrně a mohla reagovat na jakýkoliv, ať už bezpečnostní nebo pouze informativní podmět.

Akce na 2-5 dní

Jestli taky patříš mezi ty, kteří přes pracovní týden/měsíc nemají na svoje auto vůbec čas a když vyjedou za město, pomalu se ani nesvezou? Tak proto bereme svoje káry provětrat na celý víkend.

Přijeď ve STYLU

D&A DALŠÍ AKTUÁLNÍ AKCE