Vítáme tě mezi námi v D&A.

Nezapomenutelné zážitky za volantem už máš téměř na dosah. Co se teď bude dít a jaké další kroky jsou potřeba? Vše se dočteš níže.
1. Ptej se na cokoliv

Pokud máš jakýkoliv dotaz, neváhej nám napsat klasickou SMS, nebo volej na naše čísla:+420 724 298 459 (Ondřej) nebo +420 606 540 847 (Lukáš). Pokaždé se podepiš a jako úvod zprávy uveď konkrétní D&A akci, které se chceš účastnit.

2. Rezervace zvolené akce

Rezervaci akceptujeme jako závaznou až po připsání zálohy na náš účet:  43-9438650287/0100. Do předmětu platby napiš akci, na kterou peníze zasíláš a celé své jméno.

Pokud ti to pomůže, naskenuj QR kód a uprav předmět platby na zvolenou akci, částku, doplň jméno, pošli a máš hotovo.

3. Omezený počet vozů

Letos jsme omezili počet osob a vozů na akcích, takže s rezervací a odesláním platby neotálej.

4. Komunikace ve vozech

Do každého vozu máme vysílačku, harmonogram a seznam tras, které si nahraješ do mobilu.

5. Koordinace a komunikace

Přibližně 2-3 měsíce před akcí vytvoříme skupinu na FB messengeru, kam přidáváme kompletní informace. Každý se může dopředu seznámit s detaily a po celou akci je to náš hlavní komunikační kanál. Před první výjezdem si řekneme ty nejzákladnější pravidla našeho stylu jízdy. Každému z vás přidělíme vysílačku, která nám bude pomáhat v komunikaci během jízdy.

6. Vrácení peněz a platby.

Pokud chce jezdec opravdu vyrazit, potřebujeme mít zaplacenou tuzemskou akci nejpozději dva měsíce před jejím začátkem.  To z toho důvodu, abychom měli co nejvíce času na precizní přípravu akce a mohli uhradit zálohy na ubytování.

Pokud se akce nemůžeš zúčastnit (z osobních a nebo například technických důvodů – nepojízdné auto atp.) a dáš nám vědět do 30 dnů před plánovaným odjezdem, vracíme ti 100% peněz. Při oznámení storna 30-14 dní před plánovanou akcí je vráceno 50%. Při pozdějším zrušení propadá 100% poplatku, pokud se nenajde náhrada.

Děkujeme za pochopení a spolupráci. 

7. Co není zahrnuto v ceně?

V ceně nejsou zahrnuté poplatky, jako například „vzdušné“ na horách, dálniční poplatky, vjezdy do průsmyků a další. Většinou se jedná o zanedbatelné částky a všechny je před akcí konkrétně vyčíslíme, ať se na ně můžeš případně připravit.

Těšíme se na tebe.

Tým D&A, Ondra a Lukáš 

Na co se můžeš TĚŠIT?

Ty Nejlepší trasy

Ty jen jedeš, užíváš si každou zatáčku a o nic se nestaráš. My pro tebe připravíme ty nejlepší trasy na každý den a nahrajeme ti je do mobilu. Všichni jedeme podle stejné aplikace a tak se nikdo neztratí a každý ví co ho čeká.

Tvoje vlastní tempo

Nikdo na tebe nebude tlačit. Pojedeš tempo na které se cítíš. Bezpečnost na prvním místě. Pořadí vozů podle toho přizpůsobíme, aby si to každý užil na MAX a nikdo nikoho nebrzdil.

Vysílačka v každém voze

Pro každý vůz máme vysílačku, aby se celá skupina pohybovala rovnoměrně a mohla reagovat na jakýkoliv, ať už bezpečnostní nebo pouze informativní podmět.

Akce na 2-5 dní

Jestli taky patříš mezi ty, kteří přes pracovní týden/měsíc nemají na svoje auto vůbec čas a když vyjedou za město, pomalu se ani nesvezou? Tak proto bereme svoje káry provětrat na celý víkend.

Přijeď ve STYLU

D&A DALŠÍ AKTUÁLNÍ AKCE