Yes! D&A dárkový voucher už je skoro na cestě!

Nezapomenutelné zážitky za volantem už jsou na dosah. Jak dál? To se dočteš níže.
 
1.  Pokud máš jakýkoliv dotaz neváhej nám napsat klasickou SMS, nebo volej na naše čísla. +420 724 298 459 nebo +420 606 540 847. Poradíme ti s čím koliv budeš potřebovat.
Pokud jsi teď na mobilu, klikni ZDE a hned voláš.
2.  Voucher zpracováváme a vytváříme, až po kompletní připsání částky na náš účet 43-9438650287/0100. Pokud ti to pomůže, naskenuj QR kód a uprav si ho na vybranou částku, doplň jméno, pošli a máš hotovo.
3.  Emailem ihned po přijetí částky posíláme potvrzovací zprávu. Vytvoříme unikátní kód, který ti zašleme společně s graficky zpracovaným voucherem. Pokud budeš chtít, tak na voucher můžeme napsat i jméno obdarovaného. Bude pak už na tobě, jestli si jej pro obdarovaného vytiskneš a nebo pošleš emailem.
4. Voucher platí na vybranou akci v sezóně 2024, a to dle dostupných kapacit. Obdarovaný si může vybrat akci dle svých preferencí a časových možností. Na danou akci je však nejlepší se nám ozvat měsíc před jejím začátkem. A to z důvodu volné kapacity.
Všechny naše akce vypíšeme na našem webu do 29.2.2024
5.  Vybrané naše akce o kterých jsme napsali blog si můžeš prohlédnout ZDE
 
Tým D&A, Ondra a Lukáš

Na co se můžeš TĚŠIT?

Ty Nejlepší trasy

Ty jen jedeš, užíváš si každou zatáčku a o nic se nestaráš. My pro tebe připravíme ty nejlepší trasy na každý den a nahrajeme ti je do mobilu. Všichni jedeme podle stejné aplikace a tak se nikdo neztratí a každý ví co ho čeká.

Tvoje vlastní tempo

Nikdo na tebe nebude tlačit. Pojedeš tempo na které se cítíš. Bezpečnost na prvním místě. Pořadí vozů podle toho přizpůsobíme, aby si to každý užil na MAX a nikdo nikoho nebrzdil.

Vysílačka v každém voze

Pro každý vůz máme vysílačku, aby se celá skupina pohybovala rovnoměrně a mohla reagovat na jakýkoliv, ať už bezpečnostní nebo pouze informativní podmět.

Akce na 2-5 dní

Jestli taky patříš mezi ty, kteří přes pracovní týden/měsíc nemají na svoje auto vůbec čas a když vyjedou za město, pomalu se ani nesvezou? Tak proto bereme svoje káry provětrat na celý víkend.

Přijeď ve STYLU

D&A DALŠÍ AKTUÁLNÍ AKCE

Driftování v RAKOUSKU!
připravujeme - leden, únor 2024
Previous slide
Next slide